Karl Ander Adami esimene personaalnäitus "Killukesi Pärnumaalt"

Karl Ander Adami esimene personaalnäitus "Killukesi Pärnumaalt" stardib 21. veebruaril Pärnumaalt, Vändra raamatukogust. Näitusel on väljas 20 A2 formaadis Pärnumaal tehtud loodusfotot.

Autor ise räägib oma näituse kohta järgmist:

Mida teeb üks tallinlane Pärnumaal?

Kogub muidugi killukesi, sest see on tema arvates üks paremaid kohtasid nende kogumiseks. Mis on siis Pärnumaal niivõrd erilist, mida tasuks lausa koguda? Võiks ju lihtsalt öelda, et killukesed, mis avalduvad hetkedena, kuid kas see on siis kõik? Ei, kindlasti mitte.

Pärnumaal ringi konnates tuleb kõik meeled erksana hoida, kuna märgata on niivõrd palju. Iga meelte ärritaja lisab ehk ühe killukese kollektsiooni ning tihtipeale üritab see tallinlane neid killukesi ka kokku panna, kuid tema pettumuseks on tervik alati ühe näoga, olenemata killukeste kogusest. Vaatamata sellele kogub ta neid siiski edasi, kuna talle lihtsalt meeldib koguda, sealjuures on see väga hea võimalus puhkamiseks. Rääkimata veel sellest, et neid killukesi on võimalus ka teistel tihtipeale näha. Olgu veel ära märgitud, et iga killuke on eri kujuga ning hetked, mis neis killukestes peegelduvad, on samuti erinevad. Korduvaid hetki naljalt ei kohta, otsi nii palju kui soovid.

Tallinlane läheb nüüd taaskord killukesi koguma ehk õnnestub tal oma kogu veelgi suurendada.

Autori kohta leiate lisainfot:

OÜ Digifoto    tel. 6613 728    e-post. digi@digifoto.ee                          Kõik hinnad kodulehel sisaldavad käibemaksu